Planning vrijwilligers

zaterdag   17-12    dagverantwoordelijke: Henriette van Berkel   0628951812
blok van tot drukte functie vrijwilliger opmerking
1 9.45 13.00 ijsmeester Gerard Mathijssen
kassa Carlijn v d Broek
schaatsuitgifte Teun Borel
terreinmeester 1 Erwin Roost
terreinmeester 2 Tom Loomans
2 12.45 16.00 ijsmeester Jos Holscher
d kassa Susanne Krijtenburg
schaatsuitgifte Giovanny v d Weerden
r terreinmeester 1 Peter de Booij
terreinmeester 2
3 15.45 19.00 u ijsmeester Peter Voss
kassa rovers timmerwerken
k schaatsuitgifte rovers timmerwerken
terreinmeester 1 rovers timmerwerken
terreinmeester 2 rovers timmerwerken
4 18.45 21.30 ijsmeester Jos Beukers
kassa Annie Maessen
schaatsuitgifte Sandra Merks
terreinmeester 1 Harry Malingre
terreinmeester 2
zondag  18-12   dagverantwoordelijke: Willem Wennekens   0611927915
blok van tot drukte functie vrijwilliger opmerking
1 9.45 13.00 ijsmeester Edwin van Raalten
D kassa Marielle Balk
schaatsuitgifte Rico Verhoeven
R terreinmeester 1 Bart Aanraad
terreinmeester 2 Jasper v d Zwaan
2 12.45 16.00 ijsmeester Jos Wientjens
U kassa Annie Maessen
schaatsuitgifte Tom Loomans
terreinmeester 1 Pierre Lardenois
K terreinmeester 2 Harry Malingre
3 15.45 19.00 ijsmeester Peter Voss
kassa Charlotte Ang
schaatsuitgifte Sandra Merks
terreinmeester 1 Jan Lijding
terreinmeester 2 Lieke v d Boom
4 18.45 21.30 ijsmeester Jos Holscher
kassa Silvie van Hoek
schaatsuitgifte Isabella v d Zadelhoff
terreinmeester 1 Erwin Roost
terreinmeester 2 Priscilla Jansen
maandag   19-12    dagverantwoordelijke: Aschwin Balk  0610292825
blok van tot drukte functie vrijwilliger opmerking
baan gesloten
1 9.45 13.00 ijsmeester Hans Tobben van 10.00 – 12.00
schaatsuitgifte Loes van Gerwen 10-11 stokl 3,4 en 8
schaatsuitgifte 11-12 stokl 5,6 en 7
terreinmeester 1 3 begeleiders /groep stokl
terreinmeester 2 3 begeleiders /groep stokl
2 12.45 16.00 ijsmeester Gerard Mathijssen baan gesloten 13.30 – 14.30
schaatsuitgifte Loes van Gerwen 13.30 – 14.30  krommenh 3,5,7
schaatsuitgifte
terreinmeester 1 6 begeleiders krommen h
terreinmeester 2 6 begeleiders krommen h
3 15.45 19.00 ijsmeester Peter Voss
kassa Maria v d Duin
schaatsuitgifte Sharita v d Weerden
terreinmeester 1 Annie Maessen
terreinmeester 2 Sven Jansen
4 18.45 21.30 ijsmeester Peer Spooren
kassa H. Wilms
schaatsuitgifte Luna Lockefeer
terreinmeester 1 Danique Fens
terreinmeester 2 Teun Borel
dinsdag   20-12   dagverantwoordelijke : Kees  Breel  0653987600
blok van tot drukte functie vrijwilliger opmerking
1 9.45 13.00 ijsmeester Gerard Mathijssen baan dicht van 10 tot 12 uur
schaatsuitgifte Claudia Suy 10-11 bloktempel  5a,b 8a,b
schaatsuitgifte Evelyn Welsing
terreinmeester 1 3 begeleiders blokt 11-12 emilius 1e groep
terreinmeester 2
2 12.45 16.00 ijsmeester Paul de Groot baan dicht 13.15 tot 15.30 uur
schaatsuitgifte Claudia Suy 13.15-14.30 blokt 3a,b 6a,b
schaatsuitgifte Evelyn Welsing
terreinmeester 1 3 begeleiders blokt 14.30-15.30 Sonnew 4,6,8
terreinmeester 2
3 15.45 19.00 ijsmeester Jan Derks v d  Ven
kassa Mieke Teunissen
schaatsuitgifte Franka v d Heuvel
terreinmeester 1 Ria Kastelijn
terreinmeester 2 Teun Borel
4 18.45 21.30 ijsmeester Jos  Wientjens
kassa Maria v d Duin
schaatsuitgifte Sven Jansen
terreinmeester 1 Flip Verhagen
terreinmeester 2
woensdag    21-12    dagverantwoordelijke: Kees  Breel  0653987600
blok van tot drukte functie vrijwilliger opmerking
1 8.45 13.00 ijsmeester Peer Spooren baan dicht tot 12.00 uur
schaatsuitgifte Karijn Verschuren
schaatsuitgifte B. Tibben / E. Welsing 9-10   Blokt  4a,b 7a,b
terreinmeester 1 3 begeleiders blokt 10-11 Sonnew  3, 5, 7
terreinmeester 2 10 begeleiders regenb 11-12 Regenboog  3, 8
2 12.45 16.00 ijsmeester Paul de Groot
D kassa Henriette van Berkel
schaatsuitgifte
R terreinmeester 1 Pierre Lardenois
terreinmeester 2
3 15.45 19.00 U ijsmeester Edwin v Raalten
kassa Maria v d Duin
K schaatsuitgifte Sandra Merks
terreinmeester 1 Peter de  Booij
terreinmeester 2 Sharita v d Weerden
4 18.45 21.30 ijsmeester Jos Holscher
kassa Carlijn v d Broek
schaatsuitgifte Susan Rozema
terreinmeester 1 Erwin Roost
terreinmeester 2
donderdag 22-12   dagverantwoordelijke: Henriette van Berkel   0628951812
blok van tot drukte functie vrijwilliger opmerking
1 9.45 13.00 ijsmeester Gerard Mathijssen baan dicht 10-12
schaatsuitgifte Evelyn Welsing
schaatsuitgifte Sandra Merks 10-11 Harlekijn 3, 4, 5
terreinmeester 1 4 begeleiders Harlek 11-12 Harlekijn 6, 7, 8
terreinmeester 2 4 begeleiders Harlek
2 12.45 16.00 ijsmeester Hans Tobben baan dicht 13.30-15.30
schaatsuitgifte Evelyn Welsing
schaatsuitgifte 13.30-14.30 Kr Hoek 4. 6. 8
terreinmeester 1 6 begeleiders kr hoek 14.30-15.30 Emilius 2e gr.
terreinmeester 2 vrijwilligers  scholen
3 15.45 19.00 ijsmeester Peer Spooren
kassa Ria Kastelijn
schaatsuitgifte Mieke Teunissen
terreinmeester 1 Franka v d Heuvel
terreinmeester 2 Giovanny v d Weerden
4 18.45 21.30 ijsmeester Jos Beukers
kassa Ronald Dinkelberg
schaatsuitgifte Pierre van Tinteren
terreinmeester 1 Hendrik Jan Guitink
terreinmeester 2 Jan Basten
vrijdag   23-12    dagverantwoordelijke: Aschwin Balk  0610292825
blok van tot drukte functie vrijwilliger opmerking
1 9.45 13.00 ijsmeester Paul de Groot baan dicht tot 11.30 uur
schaatsuitgifte
schaatsuitgifte 10-11.30 De Ruimte 3 t/m 8
terreinmeester 1 5 begeleiders De Ruimte
terreinmeester 2
2 12.45 16.00 ijsmeester Hans Tobben
D kassa Wilma Vogels
schaatsuitgifte Trudie Jansen
R terreinmeester 1 Peter de Booij
terreinmeester 2 Bart Aanraad
3 15.45 19.00 U ijsmeester Peter  Voss
kassa
K schaatsuitgifte Luna Lockfeer
terreinmeester 1 Danique Fens
terreinmeester 2 Jasper v d Zwaan
4 18.45 21.30 ijsmeester Peer Spooren
kassa Janet v d Hurk
schaatsuitgifte Teun Borel
terreinmeester 1 Staf van Hoek
terreinmeester 2
zaterdag  24-12   dagverantwoordelijke: Camiel Appels 0621572867
blok van tot drukte functie vrijwilliger opmerking
1 9.45 13.00 ijsmeester Gerard Mathijssen
kassa Marielle Balk
schaatsuitgifte Tom Loomans
terreinmeester 1 Flip Verhagen
terreinmeester 2 Teun Borel
2 12.45 16.00 ijsmeester Paul de Groot
kassa H.Wims
schaatsuitgifte Angelo v d Heuvel
terreinmeester 1 Jan Enderink
terreinmeester 2 Giovanny v d Weerden
3 15.45 18.00 ijsmeester Edwin van Raalten
kassa Silvie van Hoek
schaatsuitgifte Lieke v d Boom
terreinmeester 1 Pierre Lardenois
terreinmeester 2
zondag   25-12    dagverantwoordelijke:
blok van tot drukte functie vrijwilliger opmerking
1 12.45 15.00 ijsmeester Peter Voss
kassa Maria v d Duin
schaatsuitgifte Rico Verhoeven
terreinmeester 1 Bart Aanraad
terreinmeester 2 Marit van Rooij
2 14.45 17.00 ijsmeester Peer Spooren
kassa Maria v d Duin
schaatsuitgifte Adis Husanovic
terreinmeester 1
terreinmeester 2 Marit van Rooij
3 16.45 19.00 ijsmeester Jan Derks v d Ven
kassa   Leonie Tax
schaatsuitgifte
terreinmeester 1 Pierre Lardenois
terreinmeester 2
4 18.45 21.00 ijsmeester Jos Beukers
kassa H.Wilms
schaatsuitgifte
terreinmeester 1 Harry Malingre
terreinmeester 2
maandag 26-12   dagverantwoordelijke: Aschwin Balk  0610292825
blok van tot drukte functie vrijwilliger opmerking
1 9.45 11.30 ijsmeester Hans Tobben
kassa Charlotte Ang
schaatsuitgifte Trudie Jansen
terreinmeester 1
terreinmeester 2 Sven Jansen
2 11.15 13.30 ijsmeester Peter Voss
D kassa Annie Maessen
schaatsuitgifte Lieke v d Boom
R terreinmeester 1 Harry Malingre
terreinmeester 2
3 13.15 15.30 U ijsmeester Edwin van Raalten
kassa H.Wilms
K schaatsuitgifte Lieke v d Boom
terreinmeester 1 Harry Malingre
terreinmeester 2
4 15.15 17.30 ijsmeester Bart Holscher
kassa
schaatsuitgifte
terreinmeester 1
terreinmeester 2
5 17.15 19.30 ijsmeester Jan Derks v d Ven
kassa H. Wilms
schaatsuitgifte
terreinmeester 1
terreinmeester 2 Rico Verhoeven
6 19.15 21.30 ijsmeester Albert Merks
kassa
schaatsuitgifte
terreinmeester 1
terreinmeester 2 Adis Husanovic
dinsdag 27-12    dagverantwoordelijke: Henriette van Berkel   0628951812
blok van tot drukte functie vrijwilliger opmerking
1 9.45 13.00 ijsmeester Paul de Groot
kassa Maria v d Duin
schaatsuitgifte Rico Verhoeven
terreinmeester 1
terreinmeester 2 Teun Borel
2 12.45 16.00 ijsmeester Hans Tobben
D kassa Marielle Balk
schaatsuitgifte Trudie Jansen
R terreinmeester 1
terreinmeester 2 Tom Loomans
3 15.45 19.00 U ijsmeester Edwin van Raalten
kassa Franka v d Heuvel
K schaatsuitgifte Ria Kastelijn
terreinmeester 1 Mieke Teunisse
terreinmeester 2 Jasper v d Zwaan
4 18.45 21.30 ijsmeester Jos Wientjens oase on ice
kassa Carlijn v d Broek
schaatsuitgifte Sven Jansen
terreinmeester 1 oase
terreinmeester 2 oase
woensdag  28-12   dagverantwoordelijke: Kees  Breel  0653987600
blok van tot drukte functie vrijwilliger opmerking
1 9.45 13.00 ijsmeester Jan Derks van de Ven
kassa Malou Jansen
schaatsuitgifte Stance Derks
terreinmeester 1 Tom v d Nieuwenhuizen wethouder
terreinmeester 2 Jelmer Breel
2 12.45 16.00 ijsmeester Paul de Groot
D kassa
schaatsuitgifte Angelo v d Heuvel
R terreinmeester 1 Pierre Lardenois
terreinmeester 2 Tom Loomans
3 15.45 19.00 U ijsmeester Hans Tobben
kassa Wilma Vogels
K schaatsuitgifte Sandra Merks
terreinmeester 1 Peter de Booij
terreinmeester 2 Jasper v d Zwaan
4 18.45 21.30 ijsmeester Gerard Mathijssen
kassa Susanne Krijtenbos
schaatsuitgifte Nens Kok Jansen
terreinmeester 1 Erwin Roost
terreinmeester 2 Luna Lockefeer
donderdag   29-12    dagverantwoordelijke: Aschwin Balk  0610292825
blok van tot drukte functie vrijwilliger opmerking
1 9.45 13.00 ijsmeester Bart Holscher
kassa Charlotte Ang
schaatsuitgifte Lieke Verleg
terreinmeester 1 Ingeborg Hold
terreinmeester 2 Angelo v d Heuvel
2 12.45 16.00 ijsmeester Edwin van Raalten
D kassa Marielle Balk
schaatsuitgifte Tom Loomans
R terreinmeester 1
terreinmeester 2 Bart Aanraad
3 15.45 19.00 U ijsmeester Jos Holscher
kassa Susan Rozema
K schaatsuitgifte Sandra Merks
terreinmeester 1 Annemarie Swinkels
terreinmeester 2
4 18.45 21.30 ijsmeester Jos  Beukers
kassa Susan Jacobs
schaatsuitgifte Yvonne Panken
terreinmeester 1
terreinmeester 2 Sven Jansen
vrijdag     30-12   dagverantwoordelijke: Camiel Appels 0621572867
blok van tot drukte functie vrijwilliger opmerking
1 9.45 13.00 ijsmeester Gerard Mathijssen
kassa Malou Jansen
schaatsuitgifte Stance  Derks
terreinmeester 1 Jelmer Breel
terreinmeester 2 Tom Loomans
2 12.45 16.00 ijsmeester Hans Tobben
D kassa Carlijn v d Broek
schaatsuitgifte Giovanny v d Weerde
R terreinmeester 1 Pierre Lardenois
terreinmeester 2 Angelo v d Heuvel
3 15.45 19.00 U ijsmeester Peer Spooren
kassa
schaatsuitgifte Luna Lockefeer
K terreinmeester 1
terreinmeester 2 Jasper v d Zwaan
4 18.45 21.30 ijsmeester Jan Derks v d Ven
kassa Nens Kok Jansen
schaatsuitgifte Susanne Krijtenbos
terreinmeester 1 Staf van Hoek
terreinmeester 2
zaterdag    31-12    dagverantwoordelijke: Kees  Breel  0653987600
blok van tot drukte functie vrijwilliger opmerking
1 9.45 13.00 ijsmeester Peer Spooren
kassa rabo
schaatsuitgifte rabo
terreinmeester 1 rabo
terreinmeester 2 rabo
2 12.45 16.00 ijsmeester Jan Derks v d Ven
D kassa rabo
schaatsuitgifte rabo
R terreinmeester 1 rabo
terreinmeester 2 rabo
3 15.45 18.00 U ijsmeester Jos Beukers
kassa rabo
K schaatsuitgifte rabo
terreinmeester 1 rabo
terreinmeester 2 rabo
zondag    01-01   dagverantwoordelijke:
blok van tot drukte functie opmerking
1 12.45 15.00 ijsmeester Bart Holscher
kassa Annie Maessen
schaatsuitgifte Marit van Rooij
terreinmeester 1 Pierre Lardenois
terreinmeester 2
2 14.45 17.00 ijsmeester Albert Merks
kassa Charlotte Ang
schaatsuitgifte Wilma Vogels
terreinmeester 1
terreinmeester 2 Bart Aanraad
3 16.45 19.00 ijsmeester Edwin van Raalten
kassa Silvie van Hoek
schaatsuitgifte
terreinmeester 1
terreinmeester 2
4 18.45 21.30 ijsmeester Gerard Mathijssen
kassa H.Wilms
schaatsuitgifte
terreinmeester 1
terreinmeester 2